2007 m. birželio 28 d., ketvirtadienis

Aukštaitijos nacionalinis parkas, Lietuva.

Štai kelios nuotraukos iš mano kelionės po aukštaitiją.

O įspūdžiai tokie: daug daug ežerų, ir pelkėtų, ir užaugusių žolėmis, ir iš ties labai gražių. Manau, jog Aukštaitija nuostabus kraštas vandens turizmui. =) neradau ten nei įspūdingų dvarų, nei didžiosios civilizacijos požymių, tačiau tiems kam patinka nesugadinta gamta manau tikrai patiks. Beja, akį traukia ne tik ežerų gausumas, bet ir nuostabūs miškai, deja keliaujantiems su mašina gali kilti kliūčių sustoti pakelėje, nes keliukas gan siauras, vingiuotas, kalvotas ir pravažiuojančių turistų taip pat netrūksta, bet kai yra noro galima ir kalnus nuversti. =)


















Startas :)

Vėlus kažkelintadienio vakaras :) netyčia ar tyčia, nežinau, bet paspaudžiau "blogo" nuorodą googlėje ir štai aš turiu savo naują dienoraštį :) kągi, išbandysime šio dienoraščio galimybes :D taip pat ir mano kantrybę :)) Y