O štai ir Aš ;)

Paprastas, šiltas ir draugiškas ;) - kaip Velnias :D

2008 m. gegužės 6 d., antradienis

Nothing Compares 2 U

Įrašo data: antradienis, gegužės 06, 2008 1 komentaras:
žymės: Nothing Compares 2 U
Naujesni pranešimai Senesni pranešimai Pradinis puslapis
Užsisakykite: Pranešimai (Atom)

Tomukas :)

Tomas
Studentas :D
Rodyti visą mano profilį

Įrašai

  • gegužės 2008 (1)
  • balandžio 2008 (2)
  • kovo 2008 (1)
  • vasario 2008 (2)
  • sausio 2008 (1)
  • gruodžio 2007 (1)
  • lapkričio 2007 (1)
  • rugsėjo 2007 (1)
  • birželio 2007 (2)
Powered By Blogger
Tema „Paveikslėlio langas“. Temos „jallfree“ vaizdai. Teikia „Blogger“.