2008 m. sausio 13 d., sekmadienis

Ilgiuosi Tavęs ;)


Tu nušvietei mano pasaulį, lyg žvaigždė, tokia ryški ir spindinti. Nenusuki savo akyčių nuo manęs dabar, neužsimerki, liki su manimi kartu.
Tu ir Aš, Mes abu kartu galime skristi aukštai aukštai virš žvaigždžių, tik liki su Manimi. Mes galime valdyti pasaulį - abu mes kartu galime nušviesti visą dangų, jei Tu visada liksi mano glėbyje, Mes abu kartu galime nušviesti pasaulį.
Jei žemė skils į dvi dalis, jei sienos grius, aš apsaugosiu Tave, jei angelai pradės verkti, aš būsiu šalia ir sušildysiu Tave. Tu apkabinai mane, kai man buvo sunku, Tu įžiebei šypsenelę mano veide, nepalik manęs dabar... Tu ir Aš, Mes abu kartu galime skristi aukštai aukštai virš žvaigždžių.... :) :* YYY