2008 m. vasario 16 d., šeštadienis

2008 m. vasario 7 d., ketvirtadienis

Neįkainuojamas meno kūrinys :)

" TOMO MILAŠIAUS ISTORIJA
Aš gimiau 1987.01.22 8 valandą 10 minučių. Būdamas 9 menesių amžiaus, aš mokėjau šliaužioti tik atgal. Tačiau, kaip sako mano tėvai, sparčiai tobulėjau ir 11 mėnesių jau drąsiai žengiau pirmus du savarankiškus žingsnius iki mamos glėbio. Dviejų metų aš jau tvirtai stovėjau ant savo kojų. Augau tvirtas ir stiprus. Nors ligos puldavo dažnai, bet jos būdavo nesunkiai nugalimos, nes namuose visada turėjau savo asmeninę gydytoja - mamą, ir tik vieną kartą teko pagulėti ligoninėje. Kai aš buvau ketverių, tai persikėliau kartu su mama ir tėčiu gyventi į Klausučius. Klausučiai - mažas miestelis, kuriame tuo metu gyveno apytiksliai 1400 žmonių. Ten aš turėjau ir draugų, ir priešų. Praėjus porai metų pradėjau lankyti mokyklą. Pirmą klasę pabaigiau Klausučiuose, o vėliau persikėlėme į Kauną ir iki šiol einu į "Milikonių" mokyklą. Besimokant penktoje klasėje buvo surengta ekskursija į buvusią Lenkijos sostinę - Krokuvą. Aš ten taip pat buvau. Man labai patiko šis miestas. Kelionė namo truko neilgai, nes važiavome visą naktį. Aš buvau pasiilgęs savo mamos ir tėčio. Kitos dienos rytą jau buvome visi namie. Manęs laukė mama bei tėtis. Aš papasakojau, ką mačiau buvusioje Lenkijos sostinėje Krokuvoje. Toliau bėgo dienos, įprastos kaip ir anksčiau. Per vasaros atostogas pabuvau pas senelius vieną mėnesį. Aš beveik kiekvieną dieną nuvažiuodavau kartu su seneliu prie Dusios ežero. Netruko ateiti rugsėjo pirmoji - laikas į mokyklą. Iki šiol niekas ypatingo neįvyko, ką aš galėčiau parašyti šitoje savo istorijoje.

Pabaiga."

Štai, tikras meno kūrinys :)) tai mano autobiografija, kurią parašiau istorijos pamokoje šeštoje klasėje. :) Galbūt dabar ją papasakočiau gražiau, bet tuomet ji prarastų "istorinę vertę", tad tebūnie originalas. :) O štai mano nuotrauka iš Krokuvos, tam kad būtų galima pamatyti koks rašytojas rašė šią istoriją::)