O štai ir Aš ;)
Paprastas, šiltas ir draugiškas ;) - kaip Velnias :D
2008 m. balandžio 6 d., sekmadienis
Ir Kaune galima gyventi :D
Kauno pilis:
Rotušė:
Aleksoto tiltas:
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą
Naujesnis pranešimas
Senesnis pranešimas
Pradinis puslapis
Užsisakykite:
Rašyti komentarus (Atom)
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą